Categories
techonology

ویندوز 10

به عنوان مثال ، اگر نسخه نصب شده win 7 را بر روی دستگاهی توسط همان فروشنده ای که در ابتدا با win xp همراه بود نصب کنید ، کار نمی کند. در واقع ، نصب خود کار می کند ، اما هرگز فعال نخواهد شد. در عوض ، پیام ms دریافت خواهید کرد که به شما می گوید یک نسخه اصلی نیست. حداقل از طریق win xp ، یک نسخه نصب شده از ویندوز مجدداً نصب و فعال می شود و بر روی هر دستگاهی از همان فروشنده صرف نظر از آنچه که در ابتدا روی آن دستگاه نصب شده بود ، فعال می شود. به عنوان مثال ، یک نسخه dell oem از win xp می تواند بر روی سیستم dell نصب شود که در ابتدا با ویندوز 2000 ارائه شده بود.

قبلاً برخی از مشکلات مانند تأخیر ، کند ، آویزان ، نوسان روشنایی غیرمعمول اکنون با نسخه اصلی حل شده است. علاوه بر این ، پشتیبانی رسمی ، مکان یابی و سایر ویژگی های ضروری نیز وجود دارد. خدمات مدیریت کلید به سازمانها این امکان را می دهد تا کامپیوترها را از طریق سرویس میزبانی داخلی در محیط کاربران فعال کنند. کلید فعال سازی چندگانه (اگر کلمات اختصاری کافی در سام وجود نداشته باشد!) با استفاده از سرویس های فعال سازی میزبانی شده که مایکروسافت ارائه می دهد ، رایانه ها را به صورت یک بار فعال می کند.

اگر فعال سازی با خط فرمان با موفقیت انجام نشد ، می توانید با پشتیبانی مایکروسافت تماس بگیرید تا نصب جدید فعال شود. اگر قصد دارید از دستگاه دیگری استفاده کنید زیرا دستگاه دیگر خراب شده است ، استفاده از مراحل فوق ضروری نیست. لایسنس ویندوز 10 می توانید کلید محصول را در رایانه جدید نصب کنید. شایان ذکر است که حتی اگر مراحل ذکر شده در بالا کلید محصول را حذف نصب کنند ، این روند فعال سازی را از سرورهای مایکروسافت حذف نمی کند. در عوض ، این فرآیند از شناسایی همان کلید محصول در چندین دستگاه جلوگیری می کند و به شما امکان می دهد دستگاه دیگری را دوباره فعال کنید. پس از اتمام مراحل ، می توانید با استفاده از کلید محصول نسخه مشابه ویندوز 10 را در رایانه دیگری فعال کنید.

برای ساخت رایانه می توانید هزاران م onلفه هزینه کنید ، اما بدون سیستم عامل بوت نمی شود. لینوکس گزینه مناسبی است اما اکثر آنها ویندوز را ترجیح می دهند زیرا تمام نرم افزارهای مورد علاقه آنها از جمله جدیدترین بازی ها را اجرا می کند. خوشبختانه ، اگر می دانید کجا جستجو کنید ، می توانید ویندوز 10 را به صورت رایگان یا ارزان تهیه کنید.

موردی که من از بین بردم در پیش نمایش داخلی بود ، بنابراین شاید این مهم نباشد. من برای فعال کردن ویندوز 10 در جعبه مجازی از مجوز خرده فروشی استفاده کرده ام. اکنون می خواهم این مجوز را به دفترچه یادداشت جدید خود منتقل کنم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *