Categories
education

Oprogramowanie i usługi dla edukacji

Na stronie znajdują się również dokumenty stażowe, porady dotyczące mowy ciała, wskazówki dotyczące rozmów kwalifikacyjnych i technicznych oraz wiele innych. Scholastic to strona internetowa znana z wyjątkowych narzędzi edukacyjnych, które zapewniają dzieciom dostęp do ogromnej liczby książek, łatwych do pobrania filmów i różnorodnych gier. Ta strona internetowa dostarcza studentom informacji statystycznych na temat wskaźnika alfabetyzacji, infrastruktury edukacyjnej, kształcenia na odległość, badań i rozwoju na arenie edukacyjnej w Indiach. Wiadomości o przyjęciu zawierają informacje dotyczące egzaminów wstępnych, terminów składania wniosków, ogłoszeń o przyjęciu, stypendiów i różnych ścieżek kariery. Strona oferuje dedykowane usługi doradztwa zawodowego i informacje związane z karierą w dziedzinach takich jak bibliotekoznawstwo, technologia mody, biotechnologia, inżynieria, prawo itp. Pagalguy.Com koncentruje się na dziedzinie mba, bankowości, upsc, inżynierii i ssc.

Materiały tematyczne tej witryny są dostępne w formie audio, wideo i e-booków. Zawiera ponad 800 ebooków, 200 e-booków i ponad 300 lekcji językowych. Alison pomaga w nauce, nauce i certyfikacji poprzez szkolenia online. Zapewnia różne kursy związane z określonymi językami, takimi jak angielski, hiszpański, niemiecki, francuski i arabski. To nie tylko portal internetowy, ale kanał edukacyjny dla uczniów. W przeciwieństwie do innych stron internetowych, przedstawia tylko istotne dane dotyczące problemów, z którymi borykają się studenci.

Szczególnie skoncentrowane na matematyce i czytaniu, zabawne podejście mózgu oparte na grach może być cenne, jeśli dane dziecko ma trudności ze skupieniem uwagi. Aplikacje Podobnie jak inne szkoły z tej listy, uc berkeley oferuje wiele bezpłatnych opcji edukacyjnych online. Szkoła ma nieco mniej kursów niż szkoły powyżej, ale zawiera dodatkowe wykłady, transmisje internetowe i kanały rss, co ułatwia nadążanie za wybranymi tematami. Witryny z bezpłatną edukacją online pomagają uczyć się kursów w wygodnym miejscu. Te strony internetowe oferują wiele materiałów audio, wideo, artykułów i e-booków, aby poszerzyć Twoją wiedzę. Czy w dobie internetu i mooców naprawdę musimy wydawać ogromne pieniądze na zdobywanie dyplomów?

Ten blog, prowadzony przez doświadczoną nauczycielkę angielskiego z liceum, Marie Morris, jest miejscem, w którym nauczyciele mogą odkrywać zasoby i inspirować się. Morris często dzieli się innowacyjnymi i kreatywnymi praktykami opracowanymi przez dekadę nauczania w różnych klasach. Morris obejmuje wszystko, od zarządzania klasą, przez modele siedzeń, po tworzenie skutecznych ocen. Idealny dla początkujących nauczycieli, którzy szukają miejsca, w którym zacząć, lub weteranów klasowych, którzy szukają nowych pomysłów i inspiracji. Instytut, który prowadzi i komunikuje niezależne, wysokiej jakości badania mające na celu poprawę polityki i praktyki edukacyjnej. [newline] współpracują z decydentami, badaczami, pedagogami, grupami społeczności i innymi osobami, aby rozwijać oparte na dowodach polityki, które wspierają wzmacnianie i sprawiedliwe uczenie się każdego dziecka.

Gry podstawowe mają wiele gier edukacyjnych dla dzieci, które są połączone z kilkoma grami „tylko dla zabawy”. Fajne gry matematyczne to najlepsza strona dla dzieci, które chcą grać w gry matematyczne. Te gry zręcznościowe są świetną zabawą, a wiele z nich towarzyszy lekcjom znalezionym na stronie. Starfall promuje początkowe umiejętności czytania i liczenia poprzez zabawne historie i zajęcia. Andrew & polly to niezależny duet muzyczny dla dzieci, który stworzył podcast o nazwie przekąski do uszu, który ma pomóc dzieciom uczyć się poprzez muzykę, dźwięk i wyjątkowe doświadczenia. Strefa sztuki Ngakids umożliwia dzieciom poznawanie popularnych ruchów artystycznych, tematów i artystów, a także oferuje przewodniki, które mogą również pomóc nauczycielom.

Witryna zawiera trzy główne opcje, w tym materiały edukacyjne, kursy i filmy dokumentalne. Przedmioty zostały podzielone na dwie sekcje, a mianowicie przedmioty pozalekcyjne i akademickie. Prosty i powiązany blog poświęcony dzieleniu się wskazówkami dotyczącymi projektowania instrukcji, zarządzania klasą, oszczędzania pieniędzy jako nauczyciel i nie tylko. Patricia hensley, nauczycielka stojąca za blogiem, pisze z jasnością i ciepłem, a jej posty często przypominają twoją ulubioną nauczycielkę piszącą bezpośrednio do ciebie. Portfolio online dla studentów do przesyłania zdjęć, filmów, dokumentów i nie tylko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *